CPR05R2400KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR05R2400KE31 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.24 OHM 5W 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPR05R2400KE31.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPR05R2400KE31 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.24 OHM 5W 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63336 pcs Φύλλο δεδομένων CPR05R2400KE31.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Σειρά CPR Λειτουργία του πίνακα 240 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.360" (9.14mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 240 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound