CPF31R5000FKE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPF31R5000FKE14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR METAL FILM 3W 1.5 OHM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPF31R5000FKE14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RESISTOR METAL FILM 3W 1.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" Dia x 0.555" L (4.57mm x 14.10mm)
Σειρά CPF Λειτουργία του πίνακα 1.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα Q5197830A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 230°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film