CPF142K200FKEE6
Dale / VishayDale / Vishay
CPF142K200FKEE6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR METAL FILM 1W 42.2K OHM
Φύλλα δεδομένων: CPF142K200FKEE6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPF142K200FKEE6 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RESISTOR METAL FILM 1W 42.2K OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 341351 pcs Φύλλο δεδομένων CPF142K200FKEE6.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Σειρά CPF Λειτουργία του πίνακα 42.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CPF42.2KCTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 230°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 42.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film