CPCP03470R0JE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP03470R0JE32 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 470 OHM 3W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCP03470R0JE32.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCP03470R0JE32 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 470 OHM 3W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15155 pcs Φύλλο δεδομένων CPCP03470R0JE32.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Σειρά CPCP Λειτουργία του πίνακα 470 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (24.99mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 470 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound