CPCF05390R0KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF05390R0KE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 390 OHM 5W 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCF05390R0KE66.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCF05390R0KE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 390 OHM 5W 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 255723 pcs Φύλλο δεδομένων CPCF05390R0KE66.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Σειρά CPCF Λειτουργία του πίνακα 390 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.003" (25.48mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 390 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film