CPCC105R100JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC105R100JB31 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 5.1 OHM 10W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCC105R100JB31.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCC105R100JB31 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 5.1 OHM 10W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 76115 pcs Φύλλο δεδομένων CPCC105R100JB31.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Σειρά CPCC Λειτουργία του πίνακα 5.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.372" (34.85mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.1 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound