CPCC07R3300JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC07R3300JE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.33 OHM 7W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCC07R3300JE66.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCC07R3300JE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.33 OHM 7W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 199203 pcs Φύλλο δεδομένων CPCC07R3300JE66.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Σειρά CPCC Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.594" (40.50mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound