CPCC05R3600JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC05R3600JB32 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.36 OHM 5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCC05R3600JB32.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCC05R3600JB32 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.36 OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15926 pcs Φύλλο δεδομένων CPCC05R3600JB32.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Σειρά CPCC Λειτουργία του πίνακα 360 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.003" (25.48mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 360 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound