CPCC0312R00JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC0312R00JB31 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 12 OHM 3W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCC0312R00JB31.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCC0312R00JB31 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 12 OHM 3W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 82832 pcs Φύλλο δεδομένων CPCC0312R00JB31.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Σειρά CPCC Λειτουργία του πίνακα 12 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (24.99mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 12 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound