CPCC02R3000JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC02R3000JE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.3 OHM 2W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPCC02R3000JE66.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPCC02R3000JE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.3 OHM 2W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297017 pcs Φύλλο δεδομένων CPCC02R3000JE66.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Σειρά CPCC Λειτουργία του πίνακα 300 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 300 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound