CP0025250R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0025250R0KB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 250 OHM 25W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0025250R0KB14.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0025250R0KB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 250 OHM 25W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7297 pcs Φύλλο δεδομένων CP0025250R0KB14.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 250 Ohms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 250 Ohms ±10% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound