CP002012R00JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP002012R00JE14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 12 OHM 20W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP002012R00JE14.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP002012R00JE14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 12 OHM 20W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6815 pcs Φύλλο δεδομένων CP002012R00JE14.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 12 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CP00 12R00JE14
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 12 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CP0020120R0JE66
CP0020120R0JE66
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 120 OHM 20W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 74045 pcs
Κατεβάστε: CP0020120R0JE66.pdf
RFQ
CP002012R10KB143
CP002012R10KB143
Περιγραφή: RES 12.1 OHM 20W 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 8626 pcs
Κατεβάστε: CP002012R10KB143.pdf
RFQ
CP002012R00JE143
CP002012R00JE143