CP002010R00JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP002010R00JB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 10 OHM 20W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP002010R00JB143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP002010R00JB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 10 OHM 20W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7761 pcs Φύλλο δεδομένων CP002010R00JB143.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CP00 10R00JB143
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound