CP0010R8200KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R8200KE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.82 OHM 10W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0010R8200KE66.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0010R8200KE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.82 OHM 10W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 231093 pcs Φύλλο δεδομένων CP0010R8200KE66.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 820 mOhms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CP0010R8 0KE66
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 820 mOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CP0010R7500KB14
CP0010R7500KB14
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 0.75 OHM 10W 10% AXIAL
Κατεβάστε: CP0010R7500KB14.pdf
RFQ
CP0010R9100JE66
CP0010R9100JE66
Περιγραφή: RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL
Κατεβάστε: CP0010R9100JE66.pdf
RFQ
CP0010R8200KE663
CP0010R8200KE663