CP0010R2400KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R2400KE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.24 OHM 10W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0010R2400KE66.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0010R2400KE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.24 OHM 10W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210980 pcs Φύλλο δεδομένων CP0010R2400KE66.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 240 mOhms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 240 mOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound