CP0010820R0KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010820R0KB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 820 OHM 10W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0010820R0KB143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0010820R0KB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 820 OHM 10W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7344 pcs Φύλλο δεδομένων CP0010820R0KB143.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 820 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CP00108 R0KB143
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 820 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound