CP00102R700JB143
Vishay DaleVishay Dale
CP00102R700JB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP00102R700JB143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP00102R700JB143 Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7468 pcs Φύλλο δεδομένων CP00102R700JB143.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 10W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±300ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm) Σειρά CP
Κατάσταση RoHS Bulk Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CP00102R700JB143
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 2.7 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL