CP0007300R0JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0007300R0JB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 300 OHM 7W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0007300R0JB14.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0007300R0JB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 300 OHM 7W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17655 pcs Φύλλο δεδομένων CP0007300R0JB14.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 300 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 300 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound