CP0005R3300KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005R3300KB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.33 OHM 5W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0005R3300KB143.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0005R3300KB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.33 OHM 5W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16614 pcs Φύλλο δεδομένων CP0005R3300KB143.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound