CP00056R200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00056R200JB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 6.2 OHM 5W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP00056R200JB14.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP00056R200JB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 6.2 OHM 5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17810 pcs Φύλλο δεδομένων CP00056R200JB14.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 6.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CP00056R 0JB14
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 38 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CP00056R000KB14
CP00056R000KB14
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 6 OHM 5W 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 13856 pcs
Κατεβάστε: CP00056R000KB14.pdf
RFQ
CP00056R200JB143
CP00056R200JB143