CP0005400R0JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005400R0JB31 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 400 OHM 5W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0005400R0JB31.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0005400R0JB31 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 400 OHM 5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63256 pcs Φύλλο δεδομένων CP0005400R0JB31.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 400 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 400 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety