CP00022R200JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP00022R200JB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP00022R200JB143.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP00022R200JB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18046 pcs Φύλλο δεδομένων CP00022R200JB143.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CP00022R 0JB143
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 38 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound