CP0002151R0KB313
Dale / VishayDale / Vishay
CP0002151R0KB313 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 151 OHM 2W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP0002151R0KB313.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP0002151R0KB313 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 151 OHM 2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63219 pcs Φύλλο δεδομένων CP0002151R0KB313.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 151 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 151 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety