CP000210K00KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP000210K00KB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 10K OHM 2W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CP000210K00KB143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP000210K00KB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 10K OHM 2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16645 pcs Φύλλο δεδομένων CP000210K00KB143.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Σειρά CP Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CP000210R00JE66
CP000210R00JE66
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 10 OHM 2W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 325974 pcs
Κατεβάστε: CP000210R00JE66.pdf
RFQ
CP000210R00KB14
CP000210R00KB14
Περιγραφή: RES 10 OHM 2W 10% AXIAL
Κατεβάστε: CP000210R00KB14.pdf
RFQ
CP000210K00KB14
CP000210K00KB14