CMF606K8100FHRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF606K8100FHRE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 6.81K OHM 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF606K8100FHRE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF606K8100FHRE Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 6.81K OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 579013 pcs Φύλλο δεδομένων CMF606K8100FHRE.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Σειρά CMF Λειτουργία του πίνακα 6.81 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.81 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film