CMF557M5000JKEB
Vishay DaleVishay Dale
CMF557M5000JKEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF557M5000JKEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF557M5000JKEB Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 393761 pcs Φύλλο δεδομένων CMF557M5000JKEB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Σειρά CMF
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CMF557M5000JKEB
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 7.5M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL