CMF554K7500FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K7500FKEK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF554K7500FKEK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF554K7500FKEK Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67912 pcs Φύλλο δεδομένων CMF554K7500FKEK.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Σειρά CMF Λειτουργία του πίνακα 4.75 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film