CMF554K7500FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K7500FHEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF554K7500FHEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF554K7500FHEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 429054 pcs Φύλλο δεδομένων CMF554K7500FHEB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Σειρά CMF Λειτουργία του πίνακα 4.75 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CMF4.75KHFCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4.75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film