CMF554K7000FKRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K7000FKRE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 4.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF554K7000FKRE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF554K7000FKRE Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 4.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1032401 pcs Φύλλο δεδομένων CMF554K7000FKRE.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Σειρά CMF Λειτουργία του πίνακα 4.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film