CMF552K9400FKRE
Vishay DaleVishay Dale
CMF552K9400FKRE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 2.94K OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF552K9400FKRE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF552K9400FKRE Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES 2.94K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1318117 pcs Φύλλο δεδομένων CMF552K9400FKRE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Σειρά CMF
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CMF552K9400FKRE
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 2.94k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES 2.94K OHM 1/2W 1% AXIAL