CMF5075R000BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5075R000BEEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 75 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF5075R000BEEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF5075R000BEEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 75 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70351 pcs Φύλλο δεδομένων CMF5075R000BEEB.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Σειρά CMF Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CMF75QBCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 75 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film