CMF5073R200FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5073R200FHEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 73.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CMF5073R200FHEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMF5073R200FHEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 73.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 331575 pcs Φύλλο δεδομένων CMF5073R200FHEB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Σειρά CMF Λειτουργία του πίνακα 73.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CMF73.2QFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 73.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film