CA51501R200KB14
Dale / VishayDale / Vishay
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.2 OHM 7.5W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CA51501R200KB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA51501R200KB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.2 OHM 7.5W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16577 pcs Φύλλο δεδομένων CA51501R200KB14.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.170" Dia x 1.625" L (4.32mm x 41.28mm)
Σειρά CA Λειτουργία του πίνακα 1.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 7.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα CA51501R 0KB14
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 38 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.2 Ohms ±10% 7.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound Σύνθεση Wirewound