CA5100100R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM 5W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CA5100100R0KB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA5100100R0KB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 100 OHM 5W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13819 pcs Φύλλο δεδομένων CA5100100R0KB14.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Σειρά CA Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound