CA5080430R0JS73
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 430 OHM 4W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CA5080430R0JS73.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA5080430R0JS73 Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES 430 OHM 4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 99598 pcs Φύλλο δεδομένων CA5080430R0JS73.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 4W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±300ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.170" Dia x 0.925" L (4.32mm x 23.50mm) Σειρά CA
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CA5080430R0JS73
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 430 Ohm ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Wirewound
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES 430 OHM 4W 5% AXIAL