ALSR033K500FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR033K500FE12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 3.5K OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ALSR033K500FE12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ALSR033K500FE12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.5K OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76074 pcs Φύλλο δεδομένων ALSR033K500FE12.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Σειρά ALSR Λειτουργία του πίνακα 3.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ALSR-3-3.5K-1%
ALSR3F-3.5K
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3.5 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound