600D107G070DL4
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 70V AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
72 pcs
144 pcs
504 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 600D107G070DL4 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 70V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9164 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 70V Ανοχή -
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 2.187" L (9.53mm x 55.56mm)