2671/28WH-1000
DaburnDaburn
2671/28WH-1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 28AWG 150V WHT 50'
Φύλλα δεδομένων: 2671/28WH-1000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2671/28WH-1000 Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή HOOK-UP STRND 28AWG 150V WHT 50' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4283 pcs Φύλλο δεδομένων 2671/28WH-1000.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση 150V
Σειρά - Ακροαματικότητα UL Style 1692/1568
Αλλα ονόματα W2628W-50 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 50.00' (15.24m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα White
Jacket (μόνωση) Πάχος 0.010" (0.25mm) Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 28 AWG Hook-Up Wire 42/44 White 150V 50.00' (15.24m) μαέστρος Strand 42/44