2671/20WH-1000
DaburnDaburn
2671/20WH-1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 1000'
Φύλλα δεδομένων: 2671/20WH-1000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 87 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2671/20WH-1000 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 87 pcs Φύλλο δεδομένων 2671/20WH-1000.pdf
Gauge Wire 20 AWG Τάση 600V
Σειρά - Ακροαματικότητα UL Style 1692/1568
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 1000.0' (304.8m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.010" (0.25mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.061" (1.55mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 20 AWG Hook-Up Wire 266/44 White 600V 1000.0' (304.8m)