2616/22-WH-100
DaburnDaburn
2616/22-WH-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
Φύλλα δεδομένων: 2616/22-WH-100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2616/22-WH-100 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 2642 pcs Φύλλο δεδομένων 2616/22-WH-100.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση 600V
Σειρά - Ακροαματικότητα UL Style 3135
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Μήκος 100.0' (30.5m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα White
Jacket (μόνωση) Πάχος 0.031" (0.80mm) Jacket (μόνωση) Υλικό Silicone Rubber
Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.091" (2.31mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22 AWG Hook-Up Wire 17/34 White 600V 100.0' (30.5m) μαέστρος Strand 17/34