2615/30-WH-100
DaburnDaburn
2615/30-WH-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 30AWG WHITE 100'
Φύλλα δεδομένων: 2615/30-WH-100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2615/30-WH-100 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 2732 pcs Φύλλο δεδομένων 2615/30-WH-100.pdf
Gauge Wire 30 AWG Τάση 300V
Σειρά - Ακροαματικότητα UL Style 3132
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Μήκος 100.0' (30.5m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα White
Jacket (μόνωση) Πάχος 0.016" (0.41mm) Jacket (μόνωση) Υλικό Silicone Rubber
Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.043" (1.09mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 30 AWG Hook-Up Wire 7/38 White 300V 100.0' (30.5m) μαέστρος Strand 7/38