2451/38WH-100
DaburnDaburn
2451/38WH-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 38AWG WHITE 100'
Φύλλα δεδομένων: 2451/38WH-100.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 404 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 404 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2451/38WH-100
Αριθμός εξαρτήματος 2451/38WH-100 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 404 pcs Φύλλο δεδομένων 2451/38WH-100.pdf
Gauge Wire 38 AWG Τάση 300V
Σειρά 2451 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2451/38 WH-100 Θερμοκρασία λειτουργίας -90°C ~ 250°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 100.0' (30.5m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.0019" (0.048mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.009" (0.23mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 38 AWG Hook-Up Wire 7/46 White 300V 100.0' (30.5m)
μαέστρος Strand 7/46 μαέστρος Υλικό Copper, Silver Coated
Τύπος καλωδίου Hook-Up
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-BNC PLUG RG316 18"
Σε απόθεμα: 5931 pcs
Κατεβάστε: 245101-01-18.00.pdf
RFQ
2451/38GN-1000
2451/38GN-1000
Κατασκευαστές: Daburn
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 38AWG GREEN 1000'
Σε απόθεμα: 73 pcs
Κατεβάστε: 2451/38GN-1000.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-BNC PLUG RG316 6"
Σε απόθεμα: 13231 pcs
Κατεβάστε: 245101-01-06.00.pdf
2451/38RD-1000
2451/38RD-1000
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 38AWG RED 1000'
Σε απόθεμα: 63 pcs
Κατεβάστε: 2451/38RD-1000.pdf
2451/38RD-500
2451/38RD-500
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 38AWG RED 500'
Σε απόθεμα: 108 pcs
Κατεβάστε: 2451/38RD-500.pdf
2451/38WH-1000
2451/38WH-1000
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 38AWG WHITE 1000'
Σε απόθεμα: 63 pcs
Κατεβάστε: 2451/38WH-1000.pdf
2451/38BK-1000
2451/38BK-1000
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 38AWG BLACK 1000'
Σε απόθεμα: 77 pcs
Κατεβάστε: 2451/38BK-1000.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-BNC PLUG RG316 24"
2451/38WH-500
2451/38WH-500
Περιγραφή: HOOK-UP STRND 38AWG WHITE 500'
Σε απόθεμα: 114 pcs
Κατεβάστε: 2451/38WH-500.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-BNC PLUG RG316 12"