2451/32WH-500
DaburnDaburn
2451/32WH-500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 32AWG WHITE 500'
Φύλλα δεδομένων: 2451/32WH-500.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 167 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2451/32WH-500
Αριθμός εξαρτήματος 2451/32WH-500 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 167 pcs Φύλλο δεδομένων 2451/32WH-500.pdf
Gauge Wire 32 AWG Τάση 300V
Σειρά 2451 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2451/32 WH-500 Θερμοκρασία λειτουργίας -90°C ~ 250°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 500.0' (152.4m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.0030" (0.076mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.015" (0.38mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 32 AWG Hook-Up Wire 7/40 White 300V 500.0' (152.4m)