2215/18YL-100
DaburnDaburn
2215/18YL-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 100'
Φύλλα δεδομένων: 2215/18YL-100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2215/18YL-100
Αριθμός εξαρτήματος 2215/18YL-100 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 2011 pcs Φύλλο δεδομένων 2215/18YL-100.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση 1000V
Σειρά MIL-W-16878 Type C Ακροαματικότητα UL Style 1430
Αλλα ονόματα 2215/18 YL-100 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 100.0' (30.5m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Yellow Jacket (μόνωση) Πάχος 0.016" (0.41mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.082" (2.08mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 18 AWG Hook-Up Wire 7/26 Yellow 1000V 100.0' (30.5m)