DTS20W25-24JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Φύλλα δεδομένων: DTS20W25-24JC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DTS20W25-24JC
Αριθμός εξαρτήματος DTS20W25-24JC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1106 pcs Φύλλο δεδομένων DTS20W25-24JC.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DDTS20W25-24JC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DTS20W25-24JC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-24 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό C Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DTS20W25-24JA [V001]
DTS20W25-24JA [V001]
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: RECP ASSY
Σε απόθεμα: 1513 pcs
Κατεβάστε: DTS20W25-24JA [V001].pdf
RFQ
DTS20W25-24JN
DTS20W25-24JN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP