DL64R22-32SN-6106-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
Φύλλα δεδομένων: DL64R22-32SN-6106-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DL64R22-32SN-6106-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1800 pcs Φύλλο δεδομένων DL64R22-32SN-6106-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 (6), 20 (26) Χρήση Unshielded
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα DDL64R22-32SN-6106-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DL64R22-32SN-6106-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-32 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Bulkhead - Front Side Nut
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DL64R22-32SN-6106
DL64R22-32SN-6106
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP