DL64R22-19SN-6106-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Φύλλα δεδομένων: DL64R22-19SN-6106-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DL64R22-19SN-6106-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1851 pcs Φύλλο δεδομένων DL64R22-19SN-6106-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Unshielded
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα DDL64R22-19SN-6106-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DL64R22-19SN-6106-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-19 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT