DL64R20-41SN-6117-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Φύλλα δεδομένων: DL64R20-41SN-6117-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DL64R20-41SN-6117-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1949 pcs Φύλλο δεδομένων DL64R20-41SN-6117-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Unshielded
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DDL64R20-41SN-6117-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DL64R20-41SN-6117-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-41 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT