DL64R20-16SN-6117-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT
Φύλλα δεδομένων: DL64R20-16SN-6117-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DL64R20-16SN-6117-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1956 pcs Φύλλο δεδομένων DL64R20-16SN-6117-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά MIL-DTL-83723 Series III, DL Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DDL64R20-16SN-6117-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 16
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DL64R20-16SN-6117-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-16 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT