DJT16E25-19JN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Φύλλα δεδομένων: DJT16E25-19JN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DJT16E25-19JN
Αριθμός εξαρτήματος DJT16E25-19JN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1562 pcs Φύλλο δεδομένων DJT16E25-19JN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DDJT16E25-19JN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT16E25-19JN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DJT16E25-19JN-LC
DJT16E25-19JN-LC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT